Więcej informacji handlowych:


Dariusz Woźniak
kom.: 883-970-788
e-mail: pianki@arkom.net.pl




 

 ARKOM Sp. z o. o.

Główna siedziba:
ul. Żelazna 5
35-101 Rzeszów

tel. 17 307 00 50
fax: 17 856 56 45
e-mail: firma@arkom.net.pl


Laboratorium wzorcujące:
ul. Hanasiewicza 14
35-103 Rzeszów

tel.: 17 854 33 04
e-mail: laboratorium@arkom.net.pl
       
NIP: 813-03-35-944
REGON: 005140243
KRS: 0000154105  

Sąd Rejonowy w Rzeszowie
XII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego


Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00


ZARZĄD
    Jerzy Ryszard Bober
kom.: 509 673 590
e-mail: jbober@arkom.net.pl

Adam Grzesik
kom.: 509 673 580
e-mail: agrzesik@arkom.net.pl    


DZIAŁ HANDLOWY
KIEROWNIK DS. HANDLU I MARKETINGU
Rafał Folczyk
kom.: 509 673 585
e-mail: rfolczyk@arkom.net.pl

DORADCY TECHNICZNI
Maciej Belcar
kom.: 512 372 448
e-mail: mbelcar@arkom.net.pl

Marcin Sroka
kom.: 509 673 582
e-mail: msroka@arkom.net.pl

Wacław Rząsa
kom.: 509 288 174
e-mail: wrzasa@arkom.net.pl


KSIĘGOWOŚĆ
Agata Dynia
tel.: 17 307 00 50, wewn. 7
e-mail: ksiegowosc@arkom.net.pl
e-mail: platnosci@arkom.net.pl


WKŁADY Z PIANKI TECHNICZNEJ
Dariusz Woźniak
kom.: 883-970-788
e-mail: pianki@arkom.net.pl


LABORATORIUM

KIEROWNIK LABORATORIUM
Janusz Zimny
kom.: 509 673 586
e-mail: laboratorium@arkom.net.pl

KIEROWNIK DS. JAKOŚCI
Michał Bober
kom.: 889 276 379
e-mail: mbober@arkom.net.pl


OSTRZARNIA
Mistrz:
Andrzej Wróbel
kom.: 796 549 808
e-mail: awrobel@arkom.net.pl


MAGAZYN I LOGISTYKA
Marcin Bukała
tel.: 17 307 00 50, wewn. 6
kom.: 530 027 042
e-mail: mbukala@arkom.net.pl

   
SERWIS
Piotr Paśko
tel. 17 307 00 50, wewn. 8
e-mail: serwis@arkom.net.pl




Dariusz Woźniak, tel. 883 970 788

Arkom Sp. z o. o.

ul. Żelazna 5

35-101 Rzeszów

Polska

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00-16:00