Więcej informacji handlowych:


Piotr Florczak
kom.: 513 188 582
e-mail: pflorczak@arkom.net.pl




 

ARKOM Sp. z o. o.
35-101 Rzeszów
ul. Żelazna 5

Główna siedziba:
ul. Żelazna 5, 35-101 Rzeszów

Laboratorium:
ul. Hanasiewicza 14, 35-103 Rzeszów

tel.: 17 856-53-60,
17 856-50-00,
17 856-50-01
fax: 17 856-56-45

e-mail: firma@arkom.net.pl
       
NIP: 813-03-35-944
REGON: 005140243
KRS: 0000154105  

Sąd Rejonowy w Rzeszowie
XII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
w sezonie (kwiecień – wrzesień):

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: 9:00 – 13:00


ZARZĄD
    Jerzy Ryszard Bober
kom.: 509 673 590
e-mail: jbober@arkom.net.pl

Adam Grzesik
kom.: 509 673 580
e-mail: agrzesik@arkom.net.pl    


DZIAŁ HANDLOWY
KIEROWNIK DS. HANDLU I MARKETINGU
Rafał Folczyk
kom.: 509 673 585
e-mail: rfolczyk@arkom.net.pl

DORADCY TECHNICZNI
Maciej Belcar
kom.: 512 372 448
e-mail: mbelcar@arkom.net.pl

Marcin Sroka
kom.: 509 673 582
e-mail: msroka@arkom.net.pl

Wacław Rząsa
kom.: 509 288 174
e-mail: wrzasa@arkom.net.pl


WKŁADY Z PIANKI TECHNICZNEJ
Piotr Florczak
Kom.: 513 188 582
e-mail: pflorczak@arkom.net.pl


LABORATORIUM

KIEROWNIK LABORATORIUM
Janusz Zimny
kom.: 509 673 586
e-mail: laboratorium@arkom.net.pl

KIEROWNIK DS. JAKOŚCI
Michał Bober
kom.: 889 276 379
e-mail: mbober@arkom.net.pl


OSTRZARNIA
Mistrz:
Andrzej Wróbel
kom.: 796 549 808
e-mail: awrobel@arkom.net.pl


LOGISTYKA

Dariusz Woźniak
kom.: 883 970 788
e-mail: dwozniak@arkom.net.pl


MAGAZYN
Tel.: 17 856 50 00 wew. 17
Ryszard Mikrut
 
 KSIĘGOWOŚĆ
Tel.: 17 856 50 00 wew. 26

e-mail: ksiegowosc@arkom.net.pl
e-mail: platnosci@arkom.net.pl


GŁÓWNA KSIĘGOWA
Agata Dynia

KSIĘGOWE
Tamara Grzesik
Lucyna Bober
    
SERWIS
Tel.: 17 856 48 42
e-mail: serwis@arkom.net.pl

Piotr Kurdziel
Piotr Paśko

Piotr Florczak, tel. kom.: 513 188 582

Arkom Sp. z o. o.

ul. Żelazna 5

35-101 Rzeszów

Polska

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00-16:00