SUROWIEC


Pianka techniczna jest idealnym rozwiązaniem do opakowania powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia, ponieważ jest elastyczna, lekka i łatwa w użyciu. Dzięki swoim parametrom idealnie nadaje się do produkcji różnego rodzaju opakowań gotowych oraz może służyć jako przekładka lub listwa służąca zamortyzowaniu wstrząsów delikatnych towarów pakowanych na paletach.Bardzo dobrze zabezpiecza na czas transportu narożniki wyrobów ceramicznych lub różnorodnych produktów z branży AGD, RTV, meblarskiej, ogrodniczej i wielu innych.


Często używana jest również w branży motoryzacyjnej, gdzie wykorzystuje się np. tzw. grzebienie służące do zabezpieczania poszczególnych elementów karoserii samochodowej podczas transportu.


Pianka techniczna posiada również te właściwość, że jest odporna na wilgoć i pozwala na wielokrotne użycie.Rodzaje stosowanych pianek


W trosce o Klienta stosujemy najwyższej jakości pianki techniczne: poliuretanowe, poliestrowe i polietylenowe o różnej twardości, gęstości i sprężystości, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.


Stosowane przez nas pianki posiadają atesty, certyfikaty, oraz spełniają wymogi norm ISO.


Dariusz Woźniak, tel. 883 970 788

Arkom Sp. z o. o.

ul. Żelazna 5

35-101 Rzeszów

Polska

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00-16:00